072-3227208
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בהרצליה קלין כל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
 
חברת ניקיון שמנוהלת כמו חברת היי- טק
CleanCall
היא חברת ניקיון ותיקה ומקצועית, הנותנת שירות מעולה ללקוחותיה. מאז שהוקמה, בשנת 1996, מתנהלת החברה על פי סטנדרטים גבוהים במיוחד שהצבנו לעצמנו בתחום המקצועיות והשירות – סטנדרטים המבדלים אותנו ממתחרינו בענף.

מה הופך אותנו לחברת ניקיון "אחרת"?
  • אנחנו מוגדרים על ידי הלקוחות כספק מסוג "שגר ושכח" – כשהם מזמינים אותנו הם לא צריכים לדאוג יותר לשום דבר.
  • תהליך ההתקשרות איתנו הוא פשוט ושקוף.
  • אנחנו מקבלים הנחיות פעם אחת ומבצעים בדיוק את מה שמצופה מאתנו.
  • אנחנו אמינים, יציבים, שומרים על סטנדרטים גבוהים לאורך זמן ומספקים ללקוחות את מה שהם צריכים ואפילו מעבר לכך.
 
 
 
קלין כל
 
קלין כל
 
 
 
 
הלקוחות שלנו נותנים בנו אמון מלא כבר 15 שנים
כחברת ניקיון ותיקה העוסקת בניקוי משרדים כבר למעלה מ-15 שנים, הלקוחות הקבועים הם העדות הטובה ביותר לאיכויות שלנו. עם לקוחותינו המרוצים נמנות חברות היי-טק, קרנות הון סיכון, השקעות ייעוץ ולקוחות רבים נוספים שישמחו לספר על השירות המקצועי והאמין שהם מקבלים ולהמליץ עלינו.
 
במה אנחנו טובים יותר מהמתחרים?

שירות, שירות, שירות!
אנחנו זמינים מאד, מעניקים מענה זריז לכל בקשה וצורך ומייסדים יחס אישי ותקשורת שוטפת עם הלקוחות. אנחנו מקצים לכל לקוח עובד קבוע ובנוסף, יש לנו שני ראשי צוותים שתפקידם להנחות את העובדים ולוודא שהלקוחות מרוצים מעבודתם.

אנחנו משקיעים בעובדים והעובדים משקיעים בלקוחות
יש לנו למעלה מ-50 עובדים קבועים ותיקים, אמינים, אחראים, מסורים ויסודיים, הנהנים מתנאי עבודה הוגנים וטובים ויחס מכובד. כי זה חשוב לנו.
העובדים שלנו משתדלים לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר והם ערוכים לתת מענה לבקשות מיוחדות כגון שמירה על ציוד משרדי יקר ורגיש והתחשבות בעובדים במקום.

גמישים גם בבלת"מים
שעות הפעילות שלנו גמישות ומותאמות לצורכי הלקוחות. אנחנו נותנים בשמחה פתרונות לא רק לצרכים השוטפים של הלקוחות אלא גם למצבים לא נעימים שיכולים לקרות בכל משרד: "מכת נמלים" פתאומית, ריח של עובש שצריך לפוגג מיד לקראת פגישה חשובה ועוד. הלקוחות שלנו יודעים שאנחנו מגיבים מהר, זמינים תמיד ומצטיינים במציאת פתרונות יצירתיים.


וזה לא הכול. נסו ותיווכחו בהבדל.

לקבלת הצעת מחיר ולהזמנת שירות חייגו 09-9566166 או צרו קשר דרך האתר.