072-3227208
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בהרצליה קלין כל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת אחזקה וניקיון

 

בתור מנהלי משרד או עובדים בו, חשוב לנו כי חברת אחזקה וניקיון איכותית תטפל בכל הקשור לניקיון המשרד, בכדי שאנו נוכל להתרכז בעבודתנו, לעבוד בסביבת עבודה נעימה ולא להיות מוטרדים מנושאים הקשורים בניקיון המשרד כגון הניקיון הכללי, ניקיון השירותים וכדומה.
 

 

חברת קלין כל- ניקוי משרדים מציעה שירותי ניקיון מהמתקדמים ביותר בשוק הכוללים בין היתר:

 
✔️ניקיון משרדים
✔️אחזקת משרדים
✔️קרצוף שטיחים
✔️אספקת מוצרי ניקיון

כאשר אנו בוחרים חברת אחזקה וניקיון למשרד חשוב שנבחר בחברה מקצועית ואיכותית. קלין כל הינה חברת ניקיון בהרצליה המספקת גם שירותי אחזקה וניקיון. ניתן לפנות לנציגי החברה בטלפון לשיחת ייעוץ חינם.
 

 

 

 

אילו שירותים מספקת עבורנו חברת אחזקה וניקיון?

 
ניקיון משרדים: ניקיון המשרד הינו בעצם השירות המשמעותי והחשוב ביותר שמספקת לנו חברת הניקיון. חברות ניקיון שונות מציעות שירותי ניקיון משרדים בצורה שונה במקצת, אולם כל חברה איכותית מציעה שירותי ניקיון יומיים הכוללים ניקוי השולחנות, מטבחון, שירותים, שטיחים, דלתות ומחיצות, שירותי ניקיון שבועיים הכוללים ניקוי דלתות, משקופים, מקררים ועוד, ושירותי ניקיון תקופתיים הכוללים ניקוי חלונות, תריסים, פתחי אוורור ומיזוג, רגלי כיסאות וכדומה, כולם חשובים לשמירה על רמת ניקיון גבוהה של המשרד.

אחזקת משרדים: אחזקת משרדים הולכת יד ביד עם ניקיונם, ובמידה ורמת אחזקת המשרד ירודה, כך תראה גם רמת הניקיון. למרות הקשר ההדוק בין השתיים, חברות אחזקה וניקיון למשרדים הינן מעטות יחסית בשוק, ורוב החברות מספקות רק את אחד השירותים. חברת קלין כל- ניקוי משרדים מציעה את שני השירותים תחת קורת גג אחת, כך שאתם יכולים ליהנות מניקיון איכותי ויסודי, וכן מאחזקת משרד ברמה גבוהה אשר דואגת לכל פגם ותקלה במשרד כגון נורות שרופות, צירים חורקים, הצפות וברזים מקולקלים וכדומה.

קרצוף שטיחים: קרצוף שטיחים וריפודי כסאות וספות הינו שירות חשוב אשר חברת ניקיון איכותית צריכה לספק. קרצוף שטיחים וריפודים דורש לא רק שימוש בחומרים הנכונים, אלא גם ניסיון, מיומנות וטכניקה מתאימה לשם הגעה לתוצאה הרצויה אשר תשפר את רמת הניקיון של המשרד ללא פגיעה ברהיטים עצמם, וכן תסייע בשמירה על איכות השטיחים, הספות והכיסאות לאורך זמן. קרצוף שטיחים אשר מתבצע בצורה לא נכונה עלול לפגוע רבות בריהוט המשרד ודווקא להחמיר את מצב הריהוט, לעיתים עד לרמה שתאלץ אותנו להחליפו, ולכן חשוב להיעזר בחברת אחזקה וניקיון מקצועית ובעלת ניסיון בתחום.

אספקת חומרי ניקיון ושירותים נלווים: מלבד הניקיון עצמו, ישנם גורמים רבים נוספים אשר משפיעים על עבודת חברת אחזקה וניקיון ועל רמת הניקיון הכללית במשרד. חברות גדולות מספקות כיום שירותי רכישת מוצרי ניקיון במחיר מוזל מהחברה, כמו גם שירותים נלווים נוספים כגון פוליש וקריסטל לרצפות, שירותי הדברה ועוד. חברת קלין כל- ניקוי משרדים מציעה את כל השירותים המוזכרים ועוד רבים אחרים, בכדי לדאוג לניקיון מקיף ויסודי של המשרד מכל הבחינות.
 
חברת אחזקה וניקיון
 

 

חברת אחזקה וניקיון איכותית תסייע לכם בשמירה על ניקיון המשרד ורמת אחזקה גבוהה

 
כאשר אנו נעזרים בחברת אחזקה וניקיון, אנו חוסכים לנו את הצורך בשכירת שתי חברות שונות לטיפול במשרד, וכן נהנים מכל היתרונות הגלומים בחברות מקצועיות הדואגות לניקיון המשרד באופן מקצועי ולרמת אחזקה גבוהה שלו. חברת קלין כל- ניקוי משרדים הינה בין החברות המובילות בתחום, ומספקת שירותי אחזקה וניקיון מתקדמים אשר יסייעו לכם לשמור על תחזוקה איכותית של המשרד מכל הבחינות, תוך מתן שירות אדיב, אישי ומותאם לכל לקוח, והעמדת יותר מחמישים עובדים וחמש עשרה שנות ניסיון לרשותו.
 
או מלאו פרטים בטופס מטה
 
 

 
אולי יעניין אותך גם