072-3227208
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בהרצליה קלין כל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי שטיחים למשרד

 

תחושה נעימה עם ניקוי שטיחים למשרד


מהו שירות הניקיון שהוא מהחשובים ביותר עבור המשרד שלכם? מובן שיש הרבה דברים במשרד שצריך להקפיד על הניקיון שלהם, אבל נדמה לעתים כי השירות של ניקוי שטיחים למשרד הוא באמת ובתמים אחד מהשירותים החשובים והמרכזיים ביותר, אשר אסור בשום פנים ואופן להזניח. איך אפשר להסביר את זה? לנו בחברת קלין כל יש כמובן הסבר הגיוני לכך. לא מעט משרדים מזמינים אותנו לעבודות קבועות או חד פעמיות של ניקיון השטיחים פשוט משום שהשטיחים בולטים כל כך לעין, אבל גם מתלכלכים בלקות. צריך לזכור שלא מעט אנשים דורכים על השטיח, כשבנעליהם יש לא מעט לכלוך, וזאת במקביל כמובן ללכלוך שעלול להתפזר מהשולחנות לעבר השטיח. השטיח מצד שני בולט מאד לעין והוא פריט דקורטיבי חשוב מאד במשרד. אם מזמינים את קלין כל, נשמח לספק לכם את שירותי הניקוי הטובים ביותר שיש כיום בארץ עבור משרדים!
 
ניקוי שטיחים למשרד
 

ניקוי שטיחים למשרד - קצת על השירות המיוחד שלנו


  • אבחון לפי סוג השטיח - לחברת קלין כל יש ניסיון של יותר מ15 שנה בתחום הכללי של ניקיון משרדי, וגם בפרט בנושא של ניקוי שטיחים למשרד. הדבר מבטיח לכם שאנחנו נדאג לניקיון בצורה מדויקת לפי סוג השטיח שיש לכם. במשרדים יש הרי שטיחים מסוגים שונים ומגוונים מאד - חלקם תעשייתיים וחלקם בעבודת יד. חלק מן השטיחים עלולים לסבול מנזק חמור אם משתמשים בחומר ניקיון שלא מתאים להם. לכן, בחברת קלין כל העובדים שלנו קודם כל ישימו לב מהו סוג השטיח שיש ברשותכם (אם יש לכם מידע קונקרטי בנשוא נשמח כמובן לקבל אותו מכם), ורק לאחר מכן נשתמש בחומר המתאים לניקיון של השטיח. הדבר יבטיח לכם תוצאות מצוינות.
  • שאיבת אבק לצד ניקיון - אחד מן הדברים שאנחנו מקפידים עליהם מאד בחברת קלין כל, הוא לספק לכם מעטפת ניקיון אישית בהתאם לצרכים של המשרד שלכם. יש מי שמזמין מאתנו שירות קבוע של ניקוי שטיחים למשרד על מנת לשמור על השטיחים נקיים בכל עת. בשירות כזה, אנחנו נדאג באופן קבוע לשאוב את האבק מן השטיח, וכמובן שאם העובדים שמים לב לכתמים מיוחדים שיש על השטיח (או שאתם תפנו את תשומת לבם לכך) - נשתמש בחומרי ניקיון מיוחדים. אולם, ניתן ליצור קשר עם חברת קלין כל גם במידה ואתם זקוקים לשירותי ניקיון חד פעמיים, או שירותי ניקיון בתדירות משתנה. במצב כזה, אתם יוצרים אתנו קשר כי אתם זקוקים לניקיון כללי של השטיחים שאפשר וכבר צברו לא מעט לכלוך לארוך החודשים האחרונים. כך או כך - אנחנו תמיד לשירותכם כדי שאתם תקבלו את שירותי הניקיון הטובים ביותר.
  • ניקיון מתי שנח לכם - באופן טבעי, עדיף תמיד לבצע ניקוי שטיחים למשרד בשעות שבהן העובדים כבר לא נמצאים בתוך המשרד. כך עובדי הניקיון של קלין כל יכולים לנקות בנינוחות את כל השטיח, להזיז קצת רהיטים אם יש בכך צורך, וגם הרעש שעולה למשל משואב האבק, לא יפריע לאיש לעבוד. אנחנו בקלין כל עובדים מסביב לשעון בכל שעה שנוחה לכם. אם אתם רוצים שהניקיון של המשרד שלכם יהיה בשעות הערב אחרי שהעובדים הלכו, או דווקא בשעות הבוקר המוקדמות לפני שהעובדים באים - בכל שעה שהיא העובדים שלנו יתייצבו במקום. הדבר בכל מקרה מבטיח שהעובדים שלכם תמיד ייהנו ממשרד נקי.

תמיד מוכנים להתייצב לעזרתכם


כל לקוח שעבד בעבר עם חברת קלין כל וגם הלקוחות שלנו בהווה מעדים על כך, שמה שמיוחד מאד בשירות של חברת קלין כל זה היחס האישי המצוין שאנחנו מקפידים לתת ללקוחות שלנו. גם ההנהלה וגם העובדים ישמו לעזור לכם בשמירה על הניקיון במשרד שלכם - בדגש כמובן בהקפדה על היופי של השטיחים.
 
חברת ניקיון