ניקיון חלונות

 

שמירה על ניקיון הבית או מתחם העבודה הינה בעלת יתרונות בריאותיים בולטים


התפיסה של רובנו לגבי הניקיון באופן כללי, גובשה על ידי החברה. החברה תופסת ניקיון באופן כללי כסמל של מעמד גבוה, הן מבחינה חברתית והן מבחינה כלכלית. בעלי בתים נקיים או מתחמי עבודה מבהיקים נתפסים באופן כללי כאנשים מצליחים יותר, בעלי יכולות כלכליות ושיעור קומה בחברה.

נוסף על כך, הזמנת אורח לביתנו, או שותף עסקי למשרד, מחייבת אותנו לנקות את המשרד או הבית בצורה מושלמת כאקט של כבוד כלפי האורח, שיחוש שאנו מכבדים אותו. למרות התפיסה הרווחת הזו, לניקיון ישנם יתרונות רבים העולים בחשיבותם על מראית עין של עושר.

יתרונות אלו כוללים את התרומה האדירה של הניקיון לשמירה על אורך חיים בריא, כאמצעי מונע תחלואה. שמירה על ניקיון הבית שווה לחלוטין לכל אמצעי הרפואה המונעת, כגון שמירה על תזונה מיוחדת או עשיית פעילות גופנית. קיים קשר ישיר לחלוטין בין ניקיון מרחב העבודה לרמת תחלואת העובדים, ולמניעת הפצת מחלות מדבקות במרחב העבודה.

ניקיון אזור המשרדים אם כן הינו בעל פוטנציאל לתרומה כלכלית למעסיק כתוצאה מחסכון משמעותי של תשלום על ימי מחלה לעובדים. נוסף על כך, לניקיון במרחב העבודה תרומה נוספת בדמות המרצת העובדים ויצירת אווירה חיובית המגדילה תפוקה בקרב צוות העבודה, אשר מרגיש כי משקיעים בו ובתנאי ההעסקה שלו.
 
ניקיון חלונות
 

מדוע חשוב מאוד לשים דגש על ניקיון חלונות בכל מבנה


השאלה הנשאלת פעמים רבות, היא ממה מורכב ניקיון איכותי. ניקיון איכותי הינו באופן כללי ניקיון אשר שם דגש על כל הפרטים הקטנים, אשר לעיתים אנו שוכחים או מזניחים בשעה שאנו מנקים באופן עצמאי וחובבני את ביתנו. ניקיון המורכב אך ורק משטיפת הרצפה, ללא הסרת האבק מהמדפים יהיה חסר את רוב התועלת הבריאותית.

כמו כן, ניקיון של חבר שירותים ללא שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים לאבנית או לאסלה גם הוא לא יהיה שלם. אחד מהפרטים אשר נוטים לשכוח בעת ביצוע מבצעי ניקיון בבית או במשרד הינו ניקיון חלונות. ניקוי החלונות הינו אכן לעיתים מסובך, בשל מיקומו של המשרד בקומות העליונות של מגדל רב קומות, בשל מבנה החלון עצמו, או אפילו פשוט בשל קוצר הזמן והמחשבה כי החלונות ישובו להתלכלך תוך זמן קצר.

למרות זאת, לניקיון חלונות מספר יתרונות משמעותיים:


  • השפעה על המראה הכללי: ניקיון חלונות מעניק השפעה חיצונית מידית לכל חלל העבודה או הבית. הזכוכית של החלון מגלה תוך זמן קצר ביותר כל לכלוך אשר הצטבר עלייה, ומציגה אותו הן כלפי פנים המבנה והן החוצה. האור אשר עובר דרך החלון משפיע ומציג את כל הבית בצורה מסויימת, ובשל כך, ניקיון חלונות עשוי להשפיע על המראה הכללי של כל חלל הבית.
  • תברואה: חלונות הבית מתפקדי כמעין מסננים הלוכדים את הזיהום המגיע לחדור הביתה מבעוד מועד. לאחר שמצטברת עליהם כמות נכבדת של אבק, ממש כמו מסנני מים, הם לא מסוגלים לעמוד בעומס, והזיהום מתחיל לעבור לפנים המבנה, ולסכן את בריאות העובדים.

חברת קלין כל מספקת שירותי ניקיון חלונות ברמה חסרת פשרות


חברת קלין כל הינה חברה מובילה לשמירה על ניקיון חלונות. החברה מתמחה במתן פתרונות מגוונים לעסקים גדולים כקטנים, וללקוחות פרטיים ומוסדות, תוך שמירה על סטנדרט אחיד מהגבוהים בארץ. חברת קלין כל, 0723227208.