072-3227208
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בהרצליה קלין כל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון שירותים

 

ניקיון איכותי של השירותים חשוב לא רק לשמירה על ניקיון המשרד אלא גם לשמירה על בריאותנו


ניקיון השירותים חשוב ביותר לשמירה על בריאותנו, על רמת נקראות טובה של המשרד וכן על סביבת עבודה נעימה, ולכן חשוב שיתבצע בצורה נכונה ואיכותית.

ניקיון השירותים אמנם נשמע כפעולה פשוטה לביצוע אולם הוא כולל שלבים ודגשים רבים כגון:


  • ניקיון יסודי של הכלים הסניטריים.
  • ניקיון של המראות.
  • ניקיון הרצפה.
  • שימוש בחומרים מתאימים.

כאשר אנו עוסקים בניקיון המשרד, חשוב שנדאג להשכרת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית אשר תספק את הניקיון הטוב ביותר לשירותים ולשאר המשרד, ובכדי לעשות זאת חשוב לדעת על מה יש לשים דגש בניקיון שירותים.
 
ניקיון שירותים
 

אילו דגשים ישנם בניקוי השירותים וכיצד חברת ניקיון יכולה לסייע ביישומם?


  • ניקיון יסודי של הכלים הסניטריים: ניקיון הכלים הסניטריים חייב להתבצע בצורה יסודית ביותר, אשר כוללת את כלל כיווני הכיור או האסלה וכן תתבצע בשילוב החומרים הנכונים, בכדי לא רק לקבל מראה נקי יותר של השירותים אלא גם לדאוג לחיסול כל החיידקים הנוטים להצטבר על כלים אלה. כאשר עובדי המשרד אחראיים לניקיונו או כאשר אנו שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון בעלת כוח אדם מצומצם, לעיתים קרובות בשל לחץ בזמן או בכוח אדם ניקיון השירותים נפגע, ואינו מתבצע ביסודיות הנדרשת בכדי שיהיה יעיל. מסיבה זו וסיבות נוספות חשוב לשכור את שירותיה של חברת ניקיון איכותית, מקצועית ובעל ניסיון וכוח אדם אשר יכול להתמודד עם ניקיון המשרד בצורה איכותית, ללא הזנחת אזורים מסוימים.
  • ניקיון המראות, השיש והריהוט: מלבד ניקיון של הכלים הסניטריים, חשוב לדאוג גם לניקיון יסודי של כל שאר חדר השירותים, אשר גם הוא נוטה להזדהם. ניקיון זה חשוב הן לניקיון החיידקים בחלל השירותים והן להקניית מראה נקי ומכובד לשירותים, אשר משמשים לרוב לא רק את עובדי המשרד אלא גם אורחים ומבקרים, ולכן חשוב שישאיר רושם טוב ויתרום לתדמית המשרד.
  • ניקיון הרצפה:את רצפת השירותים חשוב לנקות בצורה יסודית ועם החומרים המתאימים, בכדי שגם כל החיידקים יחוסלו, גם הרצפה תהיה נקייה וגם המקום יריח טוב יותר. לעיתים יש לשטוף את חדר השירותים בשתי דרכים- הראשונה עם חומרים מחטאים והשנייה עם חומרי הברקה וריח, ולכן חשוב לוודא כי חברת הניקיון מבצעת את הפעולות כראוי ומספקת שירותי ניקיון מתקדמים הכוללים ניקיון שירותים יסודי על בסיס יומי.
  • שימוש בחומרים מתאימים: ניקיון השירותים דורש שימוש בחומרים חזקים, פעילים וייחודיים לניקיון אזורים אלו בבית ובמשרד, וחשוב שחברת הניקיון תשתמש בחומרים הנכונים. לעיתים, בכדי להוזיל עלויות, ישתמשו חברות הניקיון השונות בחומרים זולים יחסית אשר אינם מבצעים את העבודה כנדרש. מצד שני, כאשר אנו רוכשים את חומרי הניקוי בעצמנו או רוכשים את החומרים במחיר מוזל מחברת הניקיון עצמה, אנו יכולים לוודא שימוש בחומרים המתאימים והאיכותיים ביותר לשם ניקוי השירותים.


ניקיון השירותים צריך להתבצע בצורה איכותית, מקצועית ויסודית


כאשר מדובר בניקיון שירותים, מדובר בעצם גם בניקיון המשרד וגם בשמירה על תדמיתו, ולכן חשוב שנשכור את שירותה של חברת ניקיון מקצועית אשר תוכל להתמודד עם ניקיון שירותים בצורה הטובה ביותר. קלין כל- ניקוי משרדים הינה חברה בעלת שנים רבות של ניסיון ויותר מחמישים עובדים, אשר עומדים לרשותכם ויוכלו לסייע לכם בניקיון שירותי המשרד בצורה הטובה ביותר, תוך מתן שירות אדיב, מקצועי ואישי.
ניתן לפנות כבר היום לנציגי החברה במספר 072-3227208 ולתאם תכנית עבודה אישית עבור משרדכם, ללא תשלום עבור הייעוץ.