פוליש לרצפות

 

מהי התרומה של פוליש לרצפות על חלקי הבית השונים


כולנו, גם אם באופן לא מודע מנסים להתאים את הבית לא רק לרצונותינו לגבי מראהו הפנימי, אלא גם לביקורת חברתית. הבית הופך לחלוטין למקום אשר נועד להרשים אחרים, ומשליך על הסטאטוס החברתי שלנו עצמנו. כך, מוצאים עצמם רבים משקיעים סכומי כסף אשר לעיתים אין ברשותם ברכישה או בשכירת בתי רחבי ידיים, בהצטיידות בריהוט מעוצב, ואפילו שוכרים מעצבי פנים בסכומי עתק על מנת שיוכלו לוודא כי ביתם מעוצב לפי צו האופנה.

אחד מהתחומים חובקי העולם בהקשר מראהו ומצבו הפנימי של הבית הינו כמובן תחום הניקיון, אשר מעבר לסיבה הפונקציונאלית לבצעו במטרה לצמצם תחלואה, הפך לאובססיה מוחלטת בבתים מסוימים, אשר שואפים להציג מראה נקי לחלוטין בכל ימי השבוע. שימוש בניקיון כסמל סטאטוס, מחייב השקעה בניקיון בחומרים כימיים מתאימים של כל חלקי הבית ובעיקר חדר האמבטיה, ואף גורר אנשים רבים לשכור שירות פוליש לרצפות.

פוליש לרצפות הינו תהליך אשר בסופו נותרת רצפת הבית נקייה ובעלת ברק. התרומה של פוליש איננה מוגבלת רק לסלון הבית, אותו היא מותירה מוכן לאירוח בעודו מבהיק ומרשים במיוחד. פוליש לרצפות מאפשר גם הגנה על רצפות החצר או המרפסת, ניקוין מנזקי השנה החולפת, והכנתן להתמודדות עם פגעי הטבע אשר עשויים לנחות על המרצפות בשנה הבאה. בחדרי ילדים, שירותי פוליש מאפשרים דחייה גדולה יותר של נוזלים או לכלוך הנשפך על רצפת החדר, מה שמקבל בהרבה על איתור הלכלוך וניקויו במהירות ובקלות רבה.
 
פוליש לרצפות
 

מהם השלבים העיקריים בעת ביצוע פוליש לרצפת הבית


חברות שונות המספקות שירותי פוליש לרצפות נבדלות זו מזו בצורה דרסטית באיכות העבודה. איכות הפוליש תלויה במכשור בו נעשה שימוש, ובמיומנותם של עובדי החברה המבצעת. מעבר למיומנות ולציוד, קיימים סוגי שונים של פוליש המוצעים ללקוחות בארץ, ועובדי חברה איכותית ידעו לסייע ולהמליץ על הסוג המתאים ביותר לרצפת ביתכם, תוך שימת דגש על סוג אריחי הרצפה והצגת יתרונותיו של כל סוג פוליש לשימוש ביתי. באופן כללי, ניתן לחלק את הפוליש לרצפות למספר סוגים ומינים עיקריים, כאשר כמובן שחלים בהם שינויים מינוריים לפי סוג הפוליש המבוקש, או המכשור המסייע.

השלבים המרכזיים בפוליש לרצפות כוללים:


  • ניקוי הרצפה: השלב המקדים לעבודות פוליש לרצפות הינו ניקוי מושלם של רצפת הבית. על הניקוי להתבצע בצורה יסודית במיוחד, תוך קרצוף הרצפה בעזרת מטאטא או אביזר אחר שיבטיח הסרה מלאה של כל המזהמים מבין סדקי האבן הקטנים ביותר.
  • הברקה: של ההברקה מתבצע באמצעות מכשור מתקדם, העושה שימוש במנוע חשמלי. מכשיר ההברקה מחובר לגלגלת העשויה מספוג או מחומר אחר, ומסתובבת במהירות גבוהה במיוחד. בעת הצמדת הגלגלת לרצפה, היא מתחילה להבריק את האבן ולשפשף אותה עד שהיא מקבלת ברק. לעיתים במידת הצורך, ולפי סוג האבן או האריחים ניתן לעשות גם שימוש בגלגלת מחומר קשיח יותר, אשר מבצעת שחיקה מינורית של חלקה העליון של האבן על מנת להחליקה.
  • מריחת שכבת פוליש: השלב האחרון כולל מריחה של שכבת פוליש, חומר האחראי על שימוש האפקט, ומידוד הרצפות מפני פגעי הסביבה.

חברת קלין מבצעת שירותי פוליש באיכות חסרת תקדים


חברת קלין כל הינה חברת ניקיון ביתי כמו גם תעשייתי, אשר חרטה על דגלה אספקה של כל שירותי הניקיון והתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר, כולל שירותי פוליש באיכות חסרת תחרות. חברת קלין כל 0723227208.