072-3227208
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ניקיון בהרצליה קלין כל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פוליש קריסטלי

 

פוליש קריסטלי הינו שיטת הפוליש הטובה והעמידה ביותר הקיימת כיום


במידה והנכם רוצים להשיג את רמת הפוליש הטובה ביותר, לתת למשרדכם או ביתכם מראה יוקרתי ולחדש את מראה המרצפות, פוליש קריסטלי הוא הפוליש עבורכם. פוליש קריסטלי מעניק מראה מבריק ייחודי, אשר הקנה לו את שמו, וכן מחזיק מעמד לאורך זמן רב הרבה יותר מכל שיטת פוליש אחרת.

לביצוע פוליש קריסטלי ארבעה שלבים עיקריים:  • ניקוי המרצפות.
  • מריחת חומר יסוד.
  • מריחת חומר הברקה.
  • מריחת חומר לשימור הברק.

חשוב לבצע את השלבים כראוי בכדי לקבל את התוצאה הרצויה, ולכן כדאי להיעזר בחברה המתמחה בתחום כגון חברת קלין כל- ניקוי משרדים. ניתן לפנות לנציגי החברה לבירור פרטים נוספים במספר 072-3227208.
 
פוליש קריסטלי
 

כיצד מתבצע פוליש קריסטלי?


  • ניקוי המרצפות: עבודת הפוליש חייבת להתבצע על מרצפות נקיות לחלוטין בכדי שהחומרים יספגו כמו שצריך ובכדי שכתמים מסוימים לא יתקבעו במרצפות, ולכן מרצפות שחוקות אם עם שאריות של שומנים או פגמי בניה עלולות לפגוע בהשגת התוצאה הטובה ביותר. לאור האמור יש לבצע קרצוף או ליטוש לניקוי המרצפות בטרם החדרת החומרים. גם קרצוף זה צריך להתבצע על ידי מומחים, וככל שדואגים לביצועו לעיתים קרובות יותר, כך הוא קל ופשוט יותר. הניקוי עצמו מתבצע בעזרת מכונת הפוליש, אשר אליה מחובר צמר פלדה המנקה את המרצפות ומכין אותך לחומרי הקריסטל.
  • מריחת חומר יסוד: לאחר ניקוי מוחלט של המרצפות וייבושן, מורחים חומר יסוד ייעודי, אשר מטרתו לסייע בספיגת חומרי הקריסטל לאחר מכן ובהשגת תוצאות טובות יותר לאורך זמן. לא כל חברה משתמשת בחומרי יסוד לשם ביצוע פוליש קריסטל, וחשוב לוודא כי החברה בה אנו נעזרים לא מדלגת על שלב זה ודואגת לביצוע כלל השלבים כראוי, בכדי שנוכל לקבל את התוצאות הטובות ביותר אשר ישמרו לאורך זמן.
  • מריחת חומר הברקה: מחכים שוב שהרצפות יתייבשו ולאחר מכן ניתן להתחיל ולמרוח את חומרי ההברקה. המריחה צריכה להתבצע בשיטה מסוימת ובאופן סיסטמתי בכדי לוודא כי חומרי הקריסטל מגיעים לכלל אזורי הבית או המשרד, ולכן חשוב להיעזר בחברה מומחית בנושא כגון קלין כל- ניקוי משרדים. גם בשלב זה, ובכל שלב בתהליך, חשוב לשמור על רצפות נקיות ביותר ועל רצף עבודה מהיר יחסית, אשר דורש מאמץ רב ממבצע הפוליש, ולכן מומלץ שלא לנסות לעשות זאת באופן עצמאי, אלא להיעזר במומחים.
  • מריחת חומר לשימור הברק: ללא חומר לשימור הברק, תוצאת הפוליש תפוג לאחר זמן קצר ביותר, ואף יכול להיות שנראה הרעה במצב המרצפות היות והשחיקה לא תהיה אחידה, ולכן חשוב ביותר שלא לדלג על שלב זה. מריחת החומר המשמר מסייעת בשימור התוצאות לאורך זמן והגנה על המרצפות מפני פגיעות שונות. החומרים המשמרים בהם עושים שימוש בפוליש קריסטלי ייחודיים ביותר, ומסייעים בשמירה על התוצאות לאורך זמן רב הרבה יותר מכל סוג פוליש אחר, וזוהי אחת הסיבות בגינה נחשב פוליש קריסטלי לאיכותי והמשתלם ביותר.

חברת קלין כל- ניקוי משרדים יכולה לסייע לכם בהשגת המרצפות אותן תמיד רציתם


אם אתם בעלי בית או משרד, והמרצפות שלכן כבר לא נראות כפי שהן נראו כאשר המקום היה חדש, כדאי לכם לבצע פוליש קריסטלי עליהן, וליהנות מחידושן המידי. פוליש קריסטלי מקנה מראה מבריק ייחודי למרצפות, כמעט כמו מראה, ולכן הוא נפוץ ביותר בלובי של משרדים, בתי מלון, בנקים וכדומה, והוא מקנה למקום מראה מכובד, נקי ויוקרתי. חברת קלין כל- ניקוי משרדים מציעה, מלבד שירותי הניקיון המתקדמים שלה, גם שירותי פוליש קריסטלי, ובעלת ניסיון רב בתחום כך שתוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר משירותה.