top of page
image.jpg
msgtop

איך עושים ספונג'ה במשרד – כל מה שצריך לדעת

 

קלין כל מקבוצת מאליקו - מומחים בניקיון משרדים - מסבירים איך עושים ספונג'ה במשרד

 
ניקיון של סביבת המחייה שלנו כבני אדם הינו דבר חשוב מאוד ואף משפיע באופן ישיר על הבריאות, הן מבחינה פיזית אך בעיקר מבחינה נפשית. בין אם מדובר על הסביבה הביתית אך במיוחד כאשר מדובר על הסביבה המשרדית.
 
קלין כל מקבוצת מאליקו בע"מ - חברת ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח והסביבה, המספקת שירותי ניקיון משרדים, ומעניקה לכם מספר טיפים ומסבירה איך עושים ספונג'ה במשרד.

 
איך עושים ספונג'ה במשרד - מדריך

ניקיון סביבה משרדית – למה זה כל כך חשוב?

 
אנשים רבים נמצאים במשרד במרבית שעות היום, והרבה מהם מבלים בהם שעות ערות רבות יותר מאשר השעות שהם 'עושים' בבית. אין זה משנה היכן ממוקם המשרד, ואם מדובר במשרד רחב ידיים ובעל חדרים רבים או שמדובר בחדרון שהוסב למשרד. סביבה משרדית נוטה לצבור אבק ולהתלכלך במהירות ובכדי לשמור על סביבת עבודה נעימה ונקיה, חשוב מאוד להקפיד על ניקיון קבוע.
 
או התקשרו עוד היום! 073-7600079
 

איך לעשות ספונג'ה ולשמור על בריאות העובדים

 
נשמע מוזר? אז אם לא ידעתם, מרבית שעות הערות של עובדי המשרדים עוברים עליהם במקום העבודה והניקיון או חוסר הניקיון, הוא זה שיגרום לעבודה שלהם להיות יעילה יותר או פחות. אך יתרה מכך, סביבה נקייה משפיעה על שביעות רצון ממקום העבודה וכן להיפך, סביבת עבודה לא מטופחת או מלוכלכת, עלולה להפוך את העובדים למדוכאים וחסרי חשק לעבוד. כמו כן, בזמן שאנו שוטפים את הרצפה, עלינו לשים לב באילו חומרים אנחנו משתמשים וכי אינם מזיקים לסביבה או לבריאות העובדים שלנו.
 
איך לנקות רצפת פרקט במשרד - טיפים

אז איך עושים ספונג'ה במשרד ובאיזו תדירות?

 
איך עושים ספונג'ה במשרד ומתי? בשטח משרדי מומלץ לנקות לפחות פעם אחת בשבוע ואם מדובר במשרד גדול או כזה שמסתובבים בו הרבה עובדים, יש לנקות אותו יותר מכך – מספר פעמים בשבוע או אפילו באופן יום יומי. חשוב! בזמן שמנקים משטח יש לשים שילוט כי הרצפה רטובה אחרת יכולות להיגרם תאונות לא רצויות בשטח המשרד! בנוסף, חשוב לרוקן את הפחים בכל יום, לעבור על חדרי השירותים עם חומרי ניקיון מחטאים וידידותיים לסביבה ולנגב אבק ממשטחים שימושיים. כמובן שחשוב מאוד גם לעשות ספונג'ה ולשטוף את הרצפה עם חומר ניקוי ריחני. ואין זה רצוי להשתמש באקונומיקה בזמן שיש עוד עובדים במשרד (לא מומלץ שהעובדים ישאפו את החומר בתדירות גבוהה).
 

איך לשטוף את הריצפה ב"שיטת הספונג'ה"

 
"שיטת הספונג'ה" היא למעשה שיטה שרווחת בעיקר במזרח התיכון ומאפשרת ניקיון יסודי של כל שטח הרצפה בעזרת כמות גדולה של מים. נשמע פשוט, לא? אז זהו שלא ממש. יש הרבה דברים שכדאי לדעת בעניין הספונג'ה, ולפני הספונג'ה הראשונה, חשוב לעשות 'מחקר' וללמוד היטב את העבודה. אז איך עושים ספונג'ה ומה כדאי לדעת לפני שמתחילים? לפניכם הסבר קצר איך לעשות ספונג'ה בצורה נכונה.
 
מה עושים כיצד עושים את זה
מנקים את
הריצפה לפני ששוטפים

אז ככה, לפני הכול, חשוב מאוד לטאטא את הרצפה ולאסוף את כל הלכלוך הגדול שנמצא עליה וכמובן להרים את כל החפצים שעלולים להיהרס מהמים. לאחר מכן, יש להכין דלי מים ולערבב בתוכו חומר ניקוי לרצפות, ולשפוך את המים באופן מבוקר בכל פינות החלל. כדאי להשתמש במברשת לרצפה ולשפשף את הכתמים שעליה. לאחר מכן, גורפים את המים עד לחור ניקוז כאשר אלה האחרונים סוחפים איתם את כל הלכלוך הבלתי נראה ואת האבק ומשאירים את הסביבה נקייה וריחנית.
שימוש
בחומרים
איכותיים לצורך הניקיון

כל המטרה בניקיון היא כמובן לגרום למקום להיות נקי ונוצץ, להפיץ ריח טוב ולהעניק הרגשה נעימה לכל מי שנמצא בו. על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית זו, חשוב מאוד להקפיד על איכות החומרים המשמשים לניקיון. חומרים איכותיים בהכרח יעניקו את התוצאה הרצויה ולא רק זאת, אלא שחומרים איכותיים הינם גם בעלי תו תקן בטיחותי אשר מבטיחים כי המוצרים לא יגרמו כל נזק בעת השימוש בהם.
כשעושים
ספונג'ה משתמשים
אך ורק בחומרים ייעודיים

כמו כן, חשוב לבחור בחומרים מותאמים לצורך. כלומר, לצורך ניקוי משטחים, יש להשתמש בחומרים שמיועדים לניקוי משטחים, לצורך הברקת חלונות, חשוב לבחור בתרסיס במיועד לכך. כך גם עבור הרצפות; לצורך שטיפת הרצפה, יש לבחור בחומר שטיפה שמתאים לרצפות. כך ניתן יהיה להבטיח כי הניקיון יהיה אפקטיבי ויעיל והחומרים השונים לא יגרמו כל נזק או יהרסו חלילה את המרצפות או את המשטחים האחרים.
 

קלין כל מקבוצת מאליקו – מומחים בספונג'ה וניקיון משרדים!

 
הצוות של קלין כל מיומן בכל שיטות הניקיון ויודע בדיוק מה לעשות על מנת להשאיר את המשרד נקי ומצוחצח עבורכם ועבור העובדים שלכם! אנו משתמשים אך ורק בחומרים ייעודיים ובטוחים.
 
או התקשרו עוד היום! 073-7600079
 
Ccontac
bottom of page