top of page
image.jpg
msgtop

מחירון ניקיון משרדים - כמה עולה ניקיון משרד?

 

כמה עולה ניקיון משרד ולפי מה נקבע המחיר

 
מחירון של ניקיון משרדים איננו דבר קבוע ותלוי בתמחור של חברת הניקיון שבחרתם. לכל חברת ניקיון יש פרמטרים משלה ולכן המחירים של ניקיון משרדים משתנים מחברה לחברה. המחירים של ניקיון משרדים גם תלויים גם בצרכים הספציפיים של המשרד עבורו מורכב תמהיל הניקיון. קחו בחשבון שלא תמיד המחיר הנמוך ביותר הוא גם המשתלם ביותר. בנוסף, מחיר ניקיון משרדים משתנה גם באזורים שונים בארץ. לדוגמא, מחיר ניקיון משרדים בהרצליה יהיה שונה ממחיר ניקיון משרדים בחיפה. דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים חברת ניקיון למשרד הוא האם זו חברה שנמצאת באזור שלכם? זה דבר שיכול לחסוך לכם הרבה עלויות. בנוסף, תמיד הסתכלו על אמינות החברה, האם יש לה המלצות, והאם באמת המחירון נקבע בהתאם לצרכים של המשרד שלכם. מחיר ממוצע של ניקיון משרדים נע בין 60 שקל - 200 שקל לשעה. כאמור, תלוי בטיב השירות.

בסופו של דבר המחירים של ניקיון משרדים מובנים ממספר פרמטרים כאשר יש לקחת בחשבון גם את השכר שיש לשלם לעובדים. כל חברת ניקיון מתמחרת את העבודה באופן שונה ובדרך שהיא בוחרת. כך למשל יש כאלה שמתמחרים שרותי ניקיון לפי מ"ר של משרד, אחרים לפי שעת עבודה וחלק מחברות הניקיון יגבו מחיר גלובלי לחודש. מה שכן, ככל שמדובר במשרד גדול יותר, כך המחיר פר שעה או פר מ"ר יהיה נמוך יותר.
 
קלין כל מקבוצת מליקו הינה חברת ניקיון משרדים בהרצליה המספקת שירותי ניקיון אך ורק למשרדים - גדולים וקטנים - באזור הרצליה והסביבה
 

או

 

התקשרו עכשיו

 
5 טיפים לבחירת חברת ניקיון משרדים
ניקיון משרדים כולל ניקיון המקום באופן שוטף כמו ריקון פחים, ניקיון שירותים ומטבחון, ניגוב משטחי עבודה ובקיצור, כל מה שיגרום לסביבת העבודה להיראות נעימה ונקייה. מלבד זאת, יש עוד דברים שיש לעשות – בתדירות פחותה כמובן – והם ניקוי חלונות ודלתות, שטיפת רצפה, שאיבת אבק מהשטיחים, ניקוי מקרר וכן הלאה. כל אלה, נכללים בשירות שחברת ניקיון למשרדים צריכה להעניק לכם תמורת המחיר שנקבע מראש ביניכם.

בואו נגיע ל"תכלס": לפי מה נקבעים המחירים של שירותי ניקיון משרדים בהרצליה? כמובן שכל חברת ניקיון מתמחרת את עבודתה באופן שונה, אך בתור בעלי המשרד עליכם לקחת בחשבון ולבדוק האם הפרמטרים של חברת הניקיון שבחרתם תואמים גם את הצרכים שלכם. שימו לב כי ישנן הרבה חברות ניקיון אשר מתמקצעות בניקיון בתים ופחות בניקיון משרדים ולכן התמחור שלהם יהיה שונה ולעיתים התמהיל יהיה פחות מותאם ל צרכים של ניקיון משרד. מיד נכתוב לכם מהם הפרמטרים המתאימים לתמחור עבור בעלי משרדים.
 
תמחור לפי... מה צריך לקחת בחשבון
תדירות הניקיון תדירות הניקיון הינו פרמטר חשוב מאוד לעניין קביעת המחיר. לא כל משרד מצריך ניקיון יום יומי קבוע במיוחד כאשר מדובר על משרד קטן או בינוני שכמות העובדים בו היא מעטה והוא לא מתלכלך במיוחד. לעומת זאת, יש משרדים גדולים שמשמשים עובדים רבים ואף לקוחות שבאים והולכים, ושם יש צורך לבצע ניקיון בכל שעות היום ותחזוקה שוטפת במהלך כל יום העבודה. אם כך, ניתן להסיק כי המחיר לניקיון דו שבועי יהיה שונה מהמחיר של ניקיון יומי קבוע.
גודל המשרד גודל המשרד מהווה אף הוא פרמטר עיקרי בעניין מכיוון שהגודל הוא זה שיקבע את כמות עובדי הניקיון שיש לגייס לצורך העניין ואת כמות השעות הנדרשת לצורך העבודה. גם סוג הניקיון משתנה בהתאם לגודל המשרד מכיוון שנניח שבמשרד גדול יש יותר שטח רצפה שמתלכלך ויש לשטוף, יש יותר תאי שירותים שיש לנקות, חלונות רבים שצריך להבריק וכן הלאה.
שעות עבודה משרדים רבים מעוניינים שעובדי הניקיון יבצעו את העבודה שלהם רק לאחר סיום שעות העבודה במשרד על מנת שלא יפריעו לעובדים במקום וכדי שהם יוכלו לבצע את עבודת הניקיון באופן יסודי ומושלם. במקרים כאלה, מבצעים את העבודה בשעות לא פורמליות כמו בערב או בימי שישי, מה שמוביל לכך שהתעריף השעתי יהיה גבוה יותר.
מקרים חריגים מלבד הניקיון הקבוע, יכולים להיווצר מקרים חריגים בהם יש צורך בגמישות ובהתאמה שונה לצרכים המשרד. כך למשל כאשר נקבעת ישיבת צוות בשעות הערב – בזמן בו מתבצע הניקיון בדרך כלל – ויש צורך שהמשרד יהיה נקי עוד לפני תחילת הישיבה, כלומר צוות הניקיון יצטרך לבצע את העבודה בשעה מוקדמת מהרגיל.
חומרי ניקיון ישנו תחום נוסף שחברות הניקיון לוקחות על עצמן בדרך כלל והוא העניין של אספקת חומרי הניקיון ומוצרי טואלטיקה. במקום שצוות המשרד יצטרך לרכוש חומרי ניקיון, טישו, סבון ידיים וכדומה, ניתן לכלול את כל זה בתשלום של חברת הניקיון.
מיקום המשרד מיקום המשרד שלכם זה גם משהו שצריך לקחת בחשבון. האם זהו מקום נגיש שקל להגיע אליו באוטו? האם יש חניה? אם לדוגמא יש חניה רק בתשלום, זה עוד משהו שצריך לקחת בחשבון ולהוסיף למחיר.

 
כמה עולה ניקיון משרד | קלין כל חברת ניקיון משרדים בהרצליה
לסיכום - מחירון ניקיון משרדים בהרצליה איננו דבר קבוע ולא ניתן "לזרוק" מחיר סתם ככה. עלינו לדבר אתכם קודם ולברר עמכם מהם הצרכים שלכם, כמה פעמים בשבוע אתם זקוקים לניקיון, האם אתם זקוקים לניקיון יומי או לניקיון משרדים בערב, היכן נמצא המשרד, כמה מ"ר ועוד פרמטרים אליהם נגיע בשיחה. אז אם אתם רוצים משרד נקי ומבריק כבר ממחר, הרימו את הטלפון ושוחחו עם אחד מנציגנו ונשמח להרכיב עבורכם מחיר משתלם שמגיע עם עבודה מקצועית והכי חשוב, מהלב
 

מה כולל בתוכו מחירון ניקיון משרדים בהרצליה

 

טבלת מחירון ניקיון משרדים

 
אולי יעניין אותך גם
 

קלין כל מכינים עבורכם את תמהיל הניקיון המשתלם ביותר עבורכם

 
איך מנקים פרקט ולא הורסים אותו
bottom of page