top of page
image.jpg
msgtop

ניקיון חלונות

 
מה בעצם החשיבות בפעולה של ניקוי חלונות בבניין משרדים? בלא מעט משרדים מעוניינים להקפיד במיוחד על הנושא של הניקיון בחלונות, מסיבה פשוטה מאד - כאשר החלונות הם נקיים ואינם עכורים, יותר אור יכול להיכנס מבחוץ, ויש אפשרות ליהנות מאווירה חיובית יותר בתוך המשרד. נסו לדמיין את המצב של משרד שחלונותיו מלוכלכים - זהו משרד שפשוט לא נעים להיות בו, יש בו מעט מאד אור טבעי, שלא לדבר על המראה הלא נעים של חלונות מלוכלכים. אל תשכחו שאתם רוצים לשדר מסר חיובי מאד ללקוחות ולקולגות שלכם.

התפיסה של רובנו לגבי הניקיון באופן כללי, גובשה על ידי החברה. החברה תופסת ניקיון באופן כללי כסמל של מעמד גבוה, הן מבחינה חברתית והן מבחינה כלכלית. בעלי בתים נקיים או מתחמי עבודה מבהיקים נתפסים באופן כללי כאנשים מצליחים יותר, בעלי יכולות כלכליות ושיעור קומה בחברה.

נוסף על כך, הזמנת אורח לביתנו, או שותף עסקי למשרד, מחייבת אותנו לנקות את המשרד או הבית בצורה מושלמת כאקט של כבוד כלפי האורח, שיחוש שאנו מכבדים אותו. למרות התפיסה הרווחת הזו, לניקיון ישנם יתרונות רבים העולים בחשיבותם על מראית עין של עושר.

יתרונות אלו כוללים את התרומה האדירה של הניקיון לשמירה על אורך חיים בריא, כאמצעי מונע תחלואה. שמירה על ניקיון הבית שווה לחלוטין לכל אמצעי הרפואה המונעת, כגון שמירה על תזונה מיוחדת או עשיית פעילות גופנית. קיים קשר ישיר לחלוטין בין ניקיון מרחב העבודה לרמת תחלואת העובדים, ולמניעת הפצת מחלות מדבקות במרחב העבודה.

ניקיון אזור המשרדים אם כן הינו בעל פוטנציאל לתרומה כלכלית למעסיק כתוצאה מחסכון משמעותי של תשלום על ימי מחלה לעובדים. נוסף על כך, לניקיון במרחב העבודה תרומה נוספת בדמות המרצת העובדים ויצירת אווירה חיובית המגדילה תפוקה בקרב צוות העבודה, אשר מרגיש כי משקיעים בו ובתנאי ההעסקה שלו.
 
ניקיון חלונות

מדוע חשוב מאוד לשים דגש על ניקיון חלונות בכל מבנה


השאלה הנשאלת פעמים רבות, היא ממה מורכב ניקיון איכותי. ניקיון איכותי הינו באופן כללי ניקיון אשר שם דגש על כל הפרטים הקטנים, אשר לעיתים אנו שוכחים או מזניחים בשעה שאנו מנקים באופן עצמאי וחובבני את ביתנו. ניקיון המורכב אך ורק משטיפת הרצפה, ללא הסרת האבק מהמדפים יהיה חסר את רוב התועלת הבריאותית.

כמו כן, ניקיון של חבר שירותים ללא שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים לאבנית או לאסלה גם הוא לא יהיה שלם. אחד מהפרטים אשר נוטים לשכוח בעת ביצוע מבצעי ניקיון בבית או במשרד הינו ניקיון חלונות. ניקוי החלונות הינו אכן לעיתים מסובך, בשל מיקומו של המשרד בקומות העליונות של מגדל רב קומות, בשל מבנה החלון עצמו, או אפילו פשוט בשל קוצר הזמן והמחשבה כי החלונות ישובו להתלכלך תוך זמן קצר.

למרות זאת, לניקיון חלונות מספר יתרונות משמעותיים:


  • השפעה על המראה הכללי: ניקיון חלונות מעניק השפעה חיצונית מידית לכל חלל העבודה או הבית. הזכוכית של החלון מגלה תוך זמן קצר ביותר כל לכלוך אשר הצטבר עלייה, ומציגה אותו הן כלפי פנים המבנה והן החוצה. האור אשר עובר דרך החלון משפיע ומציג את כל הבית בצורה מסויימת, ובשל כך, ניקיון חלונות עשוי להשפיע על המראה הכללי של כל חלל הבית.
  • תברואה: חלונות הבית מתפקדי כמעין מסננים הלוכדים את הזיהום המגיע לחדור הביתה מבעוד מועד. לאחר שמצטברת עליהם כמות נכבדת של אבק, ממש כמו מסנני מים, הם לא מסוגלים לעמוד בעומס, והזיהום מתחיל לעבור לפנים המבנה, ולסכן את בריאות העובדים.
 
ניקיון חלונות מקצועי | קלי כל חברת ניקיון בהרצליה

ניקיון חלונות בגובה - מדוע צריך?

 
תהליך המעבר לעיר אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות, הופך את תהליך מציאת הדירה במרכזי התעשייה והמסחר בארץ לעל גבול הבלתי אפשרי. כל שטח קרקע, גם המצומצם ביותר באזורי הערים, הופך ליקר המציאות, ומוקד ללחימה ותחרות עזה בין יזמים ומשקיעים שונים. רמת המחיר של הקרקע, הופכת את השאיפה לגור בבית צמוד קרקע לכמעט בלתי אפשרית, ומעודדת הקמה של בניינים רבי קומות המספקים שירות לכמות עצומה הן של דיירים, והן של אנשי עסקים ומשרדי חברות.

רבי הקומות הללו עשויים להגיע לגובה רב, וגודלם האדיר הופך אותם למעין חסמים טבעיים למעבר אוויר מזוהם. כך, הזיהום מאגזוזי המכוניות נתפס על חלונות הבית, האבק הנישא ברוח מהים נתפס על הקירות, וכמעט כל זיהום האוויר בעיר עשוי לסיים את דרכו על המבנה.העיצוב החדשני והיוקרתי של חלק גדול מהבניינים והמגדלים החדשים, כולל פעמים רבות שימוש מסיבי בזכוכית לציפוי צידו החיצוני של המבנה.

חלונות הזכוכית מאפשרים הנאה מהנוף העירוני לדיירים והעובדים בקומות הגבוהות, ובעזרת מניפולציות על זווית החלון גם יכולים לשמש כמסנני קרינה. זיהום החלונות הללו אינו רק פוגע באיכות הראות של המשתמשים במגדל, אלא אף עשוי לפגוע בבריאותם. הם מהווים חסם אחרון לפני הגעת הזיהום לפנים המגדל, ולבסוף לריאותיהם של הדיירים עצמם. לאחר הצטברות של כמות גדולה של מזהמים על פני החלון, אין מנוס מלנקות אותו כראוי, משימה שעשויה להיות קשה ביותר בשל הגובה הרב.
 
ניקיון חלונות בגובה | ניקיון חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות בסנפלינג

 
בשנים האחרונות, עקב העלייה המטאורית של מחיר הקרקעות לבניה, החלו לקום בערי הארץ מגדלים רבי קומות כמו שקמו בערים הגדולות בעולם. המגדלים הללו הינם תוצאה של תהליך העיור ההולך ותופס תאוצה, במהלכו עוברים רבים מאזורי הכפר לעיר עקב החיפוש אחר פרנסה ורמת חיים גבוה. תהליך זה נפוץ בכל העולם, ומחייב שינויים בצורת החיים. אחד מהשינויים הללו הוא הצורך לעבור למבני דירות על מנת לאפשר דיור לכל הדורש, והמעברת לבניינים הולכים וגובהים על מנת שנוכל לנצל את מעט הקרקע בערים הצורה הטובה ביותר.

צמיחתם של גורדי השחקים הן למטרות תעסוקה והן למטרות מגורים מספקת מגוון אדיר של אתגרים הנדסיים, מנהלתיים ותחזוקתיים. המגדלים דורשים לדוגמא משאבות מים ייעודיות להן, אשר אחראיות על העברת מים בלחץ גבוה עד לקומות העליונות של המגדל. שירותי הביוב אשר דורש כל מגדל דורשים התאמה מלאה של התשתיות העירוניות באזור, כמו גם שירותי החשמל (אשר לעיתים מגובה בגנרטור פרטי של המגדל) ועוד.אחד מהאתגרים התחזוקתיים הנפוצים ביותר, הינו ניקיון חלונות המגדל. החלונות אשר לעיתים קרובות ממוקמים בגובה רב, אינם ניתנים לפתיחה מלאה כלפי פנים, בשל הפחד שלחץ האוויר יהרוס את הצירים וידחוף את החלון כלפי פנים החדר. לכן, על מנת לבצע ניקוי חלונות יש להיעזר בשירותי ניקיון חלונות בסנפלינג.

ניקיון חלונות בסנפלינג מחייב אותנו לשים לב למספר דגשים עיקריים


ניקיון חלונות בסנפלינג הינו תהליך מסובך, אשר כמובן שאין ביכולתינו לבצע באופן עצמאי. למרות זאת, על חלונות מבנים רבי קומות מצטברים כמויות אדירות של לכלוך הנובע מזיהום האוויר הרב השורר בעיר. הזיהום מפליטת אגזוזי המכוניות, מהמפעלים ועוד מצטבר על זגוגיות החלון, ובמידה ולא ינוקה עשוי בהחלט לפלוש לתוך חללי העבודה והמגורים במגדל, וליצור מפגע בריאותי אמיתי. ניקיון חלונות הינו לכן פעולה חשובה לשמירה על בריאות יושבי הבניין, ומהווה אתגר משותף לכל המשתמשים בו.

ניקיון חלונות בסנפלינג הינו תהליך סבוך, אשר עלינו לשקול מספר דגשים עיקריים בעת בחירת הגורם אשר יבצע אותו:
מקצועיות: ניקיון חלונות בסנפלינג הינו תהליך הדורש בין השאר רמת גימור וביצוע גבוהים. מאחר וכל המשתמשים במגדל שוכרים את שירותי הניקיון ביחד, על ניקיון החלונות לספק שירות אחיד לחלוטין לכל חלון, תוך שימת דגש על גימור מושלם, ללא השארת אף חלק לא נקי. הסיבה לצורך בדיוק כה רב, נובעת מכך שהזמנת שירותי ניקיון חוזרים הינה יקרה, וסביר שלא תקרה עקב כתמים קטנים שנותרו על הזגוגית.
בטיחות: חשוב ביותר שחברת הניקיון חלונות בסנפלינג שאת שירותיה נשכור, תספק לעובדיה את ההכשרה המתאימה, והציוד הטוב ביותר עבור שמירה על חייהם. בדיקה זו הינה לא רק ערכית, אלא גם מאפשרת לנו למנוע סיכון לתביעות ממינים שונים עקב תקלה.
 

חברת קלין כל מספקת שירותי ניקיון משרדים ברמה חסרת פשרות

 
חברת קלין כל הינה חברה מובילה לניקיון משרדים באיזור הרצליה והסביבה. החברה מתמחה במתן פתרונות מגוונים לעסקים גדולים כקטנים, וללקוחות פרטיים ומוסדות, תוך שמירה על סטנדרט אחיד מהגבוהים בארץ.
 
או
 
התקשרו עכשיו
 
bottom of page