top of page
image.jpg

ניקיון משרדים בערב עם מפתח או בלי

 

ניקיון משרדים בערב עם קלין כל

 
ניקיון משרדים בערב הוא אחת האופציות העדיפות של בעלי עסקים שרוצים לשמור על המשרד שלהם נקי כי בצורה כזאת הניקיון איננו מפריע לעבודה השוטפת של המשרד. שכן ניקיון המשרד הוא דבר הכרחי, ולא משנה אילו שירותים הוא מציע או כמה אנשים עובדים בו. כאשר המשרד נקי, נעים לנו בו יותר, האווירה בו נינוחה יותר והוא גם מקרין איכות ומקצועיות. הקפדה על הניקיון, כמו גם על ארגון המשרד יכולה לשפר באופן פלאי את אופן התנהלותם של העובדים במקום וגם את האופן שבו תופסים הלקוחות את אותם השירותים, המוצעים בו. ניתן למצוא כיום חברות המתמחות במתן שירותי ניקיון משרדים בערב עם מפתח, מה שרלוונטי לאותם עסקים המעוניינים בניקיון המשרד לאחר שעות העבודה. קלין כל, מציעים לכם אפשרות של ניקיון משרדים בערב בהרצליה והסביבה.

היתרונות של קלין כל:
☑️
עובדים קבועים, מנוסים ואחראיים שעברו הכשרה על ידינו
☑️שימוש בחומרים איכותיים
☑️מחירים אטרקטיביים ותמהיל ניקיון מותאם ללקוח
☑️ניקיון יסודי ובסטנדרטים גבוהים
☑️יותר מ-20 שנה של ניסיון והתמחות בניקיון משרדים
 
להצעת מחיר אטרקטיבית עבור ניקיון משרדים בערב בהרצליה והסביבה
 
ניקיון משרדים בערב
bgImage

ניקיון משרדים בערב בהרצליה - רק עם חברה אמינה ובעלת המלצות!

 
כאשר אתם שוכרים חברת ניקיון עבור ביצוע עבודות ניקיון בערב לאחר שכל העובדים הלכו, חשוב מאוד שתבחרו בחברה אמינה ובעלת המלצות, שכן אתם נותנים לה מפתח ולא תמיד יש מישהו מטעמכם שיפקח על הניקיון. כיצד יודעים אם חברת ניקיון היא אמינה?
זו הסיבה שעבור ניקיון משרדים בערב מומלץ להשתמש בשירותיה של חברה בעלת עובדים קבועים, ובעלת המלצות. אל תתביישו לבקש שיראו לכם מכתבי המלצה ואל תהססו להתקשר לממליצים. אחרי הכל, אם החברה באמת אמינה לא יהיה לה אכפת שתתקשרו ללקוחותיה.
 

ניקיון משרדים בערב עם מפתח - מה זה אומר?

 
מראה המשרד של העסק, משדר לא מעט כלפי לקוחותיו ומשפיע על העובדים. אלה בין הסיבות החשובות, לכך שעסקים דואגים לניקיון המשרדים באופן שוטף. במסגרת עבודות ניקיון כאלה, ישנו מקום חשוב במיוחד לניקיון בשעות הערב, "עם מפתח". מה זה אומר? מהם היתרונות בכך? וכיצד בוחרים היטב, בחברת ניקיון אשר מציעה שרות כזה?

ובכן, התשובה היא פשוטה: ב"ניקיון משרדים עם מפתח", הכוונה היא פשוט למצב שבו אנשי חברת ניקיון מגיעים לנקות את המשרדים בערב, לאחר שעות העבודה. הם נכנסים למשרד עם מפתח שקיבלו לשם כך. זו היא הזדמנות לנקות את המשרד באופן יסודי, כאשר הוא עומד לרשותם, פנוי כולו. לשם כך יבוצעו עבודות כגון ניקוי הרצפה, ניקוי משטחים שונים (כשולחנות), ניקוי חלונות וניקוי מתקנים שונים (מקררים למשל) וכן טיפול באשפה שיש לזרוק.

מעוניינים בשירותי ניקיון משרדים בערב עם מפתח? אתם יכולים לבטח לסמוך עלינו במאות האחוזים. עלות של ניקיון משרדים בערב יכולה להשתנות בהתאם להיקף העבודה ושטח המשרד.
אם אתם מעוניינים בשירות שכזה, התקשרו אלינו עוד היום ונוכל לתת לכם הצעת מחיר בהקדם!
 
 • כמה עולה שירות ניקיון משרדים בערב עם מפתח?
  מחיר ניקיון משרדים בערב עם מפתח תלוי במספר גורמים כגון צרכי הניקיון שלכם במשרד, גודלו ועוד. לקבלת מחירים ועלויות נשמח אם תיצרו עימנו קשר דרך הטופס או בטלפון 073-7600079
 • האם אתם מנקים גם דירות ובתים?
  חברתנו מתמחה בניקיון משרדים בהרצליה פיתוח והסביבה. אנחנו איננו מנקים בתים ודירות באיזור
 • האם אתם מנקים רק משרדים גדולים, או שניתן להזמינכם לניקיון של משרד קטן?
  קלין כל מתמחה בניקוי משרדים בכל גודל. משרדים קטנים כגדולים. אנו מספקים שירותי ניקיון בשעות הערב עם מפתח ובלי וגם בשעות הבוקר

היתרונות בניקיון משרדים בשעות הערב עם מפתח

 
לגישה של ניקוי משרדים בערב דווקא, יש כמה וכמה יתרונות חשובים:

 • לא מפריעים זה לזה - עבודות ניקיון הן פעמים רבות עבודות מרעישות, עם שואבי אבק כדוגמה בולטת לכך. כאשר ישנו רעש רקע כזה וכאשר צריכים להזיז חפצים שונים במשרד ואולי לנקות שולחנות עבודה, לא ניתן לעבוד בצורה מסודרת. וודאי לא ביעילות. חשוב מכך: "זמן הוא כסף" כידוע ולעסקים אין זמן מיותר. לכן, השבתת המשרד או חלקים ממנו לשם ניקיון במהלך יום העבודה, לא מתקבלת בברכה. הגיוני יותר מבחינה עסקית, לנצל לשם כך את העובדה שהמשרדים לרוב פנויים בשעות הערב. גם אם ישנם עובדים שנשארים לשעות נוספות, אלה יהיו לרוב רק חלק מהם, כך שעבודתם ועבודות הניקיון כמעט ולא יפריעו זו לזו. בנוסף, עבודות ניקיון כאשר המשרד פנוי, יכולות להתבצע באופן היסודי ביותר.
 • מתן שירותים מיוחדים - זו היא גם הזדמנות לבצע שירותים משלימים ככל שמבקשים, דוגמת פוליש לרצפה. אלה עשויים לקחת יותר זמן מהניקוי הרגיל ולכן, חשוב במיוחד לבצע זאת, כאשר הדבר לא מפריע לפעילות העסקית השוטפת.
 • תרומת הניקיון היסודי - הניקיון היסודי במיוחד אשר מושג באמצעות ניקיון בערב, תורם להרגשת העובדים, לפרודוקטיביות שלהם ולתדמית העסק מול לקוחותיו אשר מבקרים במקום.

יתרונות נוספים:
 • עבודה סדירה של העובדים ללא המיטרד של מכונות השאיבה והשטיפה
 • ניתן לנקות בצורה הרבה יותר יסודית כאשר העובדים אינם נמצאים במקום
 • הזדמנות לבצע עבודות ניקיון עונתיות כגון חלונות, זכוכיות, שטיפה יסודית ועוד
 • העובדים מגיעים בבוקר למשרד נקי ומצוחצח
 

מה כולל ניקיון המשרד בערב?

 
קלין כל מספקים גם שירותי ניקיון משרדים בבוקר האמורים לשמור על סביבת עבודה נעימה ונקיה לאורך שעות העבודה. וכמובן שאנו מספקים גם שירותי הניקיון בשעות הערב, הכוללים בין היתר:

 • פינוי הפחים של העובדים
 • ניקיון מקררים
 • ניקיון משטחי עבודה
 • שאיבת שטיחים או פוליש לרצפות
 • ניקוי והבקרת חלונות

 • יכול להיות שיהיו משימות שתרצו שייעשו רק פעם בשבוע כמו למשל ניקוי יסודי של המקררים. כל מה שתרצו אנחנו נעשה עבורכם. קלין כל שירותי ניקיון משרדים בהרצליה והסביבה מתאימים את השירות לפי צרכי הלקוח!
 
ניקיון משרדים בערב בהרצליה

מדוע כדאי לשכור שירותים של חברת ניקיון בהרצליה בעלת שירותי ניקיון משרדים בערב

 

ניקיון משרדים בערב דורש חברה שעומדת בקריטריונים הבאים:

 
טיפ
אמינות האמינות היא נקודה חשובה ביותר עבור ניקיון משרדים בשעות הערב, שעבורו אתם מפקידים מפתח בידי המנקים ומאפשרים להם לעבוד במשרד לבד. ברור שמדובר כאן בהיבט של אמון, שכל עסק צריך לטפל בו בתשומת לב. מפתחות עלולים להיות משוכפלים ומועברים לידי גורמים זדוניים וכמובן, הגישה למשרד עלולה בעצמה להיות פתח לנזקים. מצד שני, ניתן וחיוני למצוא ספק ניקיון אמין ולעבוד איתו לאורך זמן
מוניטין המוניטין שיש לספק בקרב עסקים בכלל, מצביע על רמת אמינותו ותכונות חשובות נוספות. לכן, כדאי מאוד לבדוק לגביה. ניתן לשאול קולגות בעסקים אחרים שעבדו איתם, ככל שאתם מכירים כאלה. כמו כן, ניתן לחפש בנידון מידע ברשת האינטרנט וכמובן, גם באתר הספק עצמו
תשומת לב לפרטים לאחר שתתחילו לעבוד עם ספק ניקיון מסוים, תוכלו להתרשם ישירות מהתנהלותו. בין השאר, מומלץ לשים לב, עד כמה קשובים לבקשות והנחיות מיוחדות שלכם ומקפידים לפעול לפיהן. זאת, מאחר שחשוב שעובדי הניקיון יכירו את המקום וידעו במה לא לנגוע, מה לא להזיז וכל הנחיה מיוחדת נוספת מסוג זה.
מומחיות ספק אשר מתמחה בניקיון משרדים, במיוחד בשעות הערב, עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר
עלויות באופן טבעי, גם היבטי עלות מול תועלת יילקחו בחשבון

 
קלין כל מספקת שירותי ניקיון משרדים בערב ובשעות היום בהרצליה והסביבה.
היתרון בחברה המספקת את שני השירותים היא שלא תצטרכו לבחור בשתי חברות שונות. ניקיון משרדים בערב בהרצליה חשוב מאוד להתנהלות של משרד. לאחר שאחרון העובדים הולך, זה הזמן להתחיל את הניקיון האמיתי בלי להפריע או לפגוע בתפוקת העובדים. משימות כמו שאיבת וניקוי השטיחים יכולות להפריע לעבודה הסדירה אבל לא כאשר הן נעשות בערב. דברים נוספים כגון חיטוי וניקוי השירותים לאחר שכל העובדים הלכו הם חיוניים עבור משרד שרוצה לברך את ראשון העובדים בבוקר ולקבלו למשרד ולסביבת עבודה נקיים. בשביל זה אנחנו כאן עבורכם: אנחנו נדאג לנקות את המשרד שלכם בצורה מקצועית ונשאיר אותו מסודר, מאורגן ומוכן ליום עבודה חדש. אתם והעובדים שלכם תוכלו להיכנס אל המשרד בבוקר בידיעה שמדובר בסביבת עבודה נקייה ונוחה במיוחד.

קלין כל כל מתאימה את עצמה לצרכים שלכם.
אם אתם מחפשים חברה המספקת שירות של ניקיון משרדים בערב בהרצליה והסביבה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בקלין כל חרטנו על דגלנו את ההתאמה של שירותי ניקיון איכותיים לצרכים המדויקים של כל לקוח ולקוח. ברגע שאתם פונים אלינו, אנחנו נשב אתכם ונבין בדיוק מה נחוץ לכם מבחינת לוח זמנים ושעות, ונספק את הניקיון האיכותי שנחוץ לכם באופן מדויק מבחינת כוח אדם נחוץ ומבחינת שעות עבודה נחוצות, כך שהמשרד שלכם יהיה נקי באופן קבוע.

שירות הניקיון שלנו הוא קודם כל שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, עם עובדי ניקיון מנוסים ואיכותיים ללא פשרות, ועם סטנדרטים גבוהים במיוחד של ביצוע ושל שירות לנוחיות כל לקוח ולקוח. פנו אלינו ותיווכחו גם אתם לדעת שזהו שירות הניקיון המקצועי ביותר אליו תוכלו לפנות
 
להצעת מחיר אטרקטיבית עבור ניקיון משרדים בערב בהרצליה והסביבה
 
msgtop
bottom of page