top of page
image.jpg
msgtop

רעיונות לעיצוב משרד קטן - 10 טיפים לעיצוב המשרד

 
עיצוב משרד קטן חשוב מאוד גם מבחינת הנראות, כמובן, אבל האם אי פעם חשבתם שאם תעצבו את המשרד שלכם בצורה נכונה, יהיה גם הרבה יותר קל לנקות אותו? למעשה, עיצוב משרד קטן בצורה נכונה יכול בסופו של דבר לחסוך לכם המון כסף על הניקיון. כיצד? ובכן, ברגע שהמשרד מעוצב ומאורגן בצורה נכונה, הניקיון שלו יהיה הרבה יותר פשוט, מהיר וקל. ומי יודע, אולי אפילו תוכלו לחסוך כסף על חברת הניקיון כי תוכלו לעשות בעצמכם חלק מהעבודה, או שהניקיון יהיה פשוט יותר, מה שיוביל לכך שאתם תזדקקו לשירותים מצומצמים יותר של חברת ניקיון המשרדים שבחרתם.
 

עיצוב משרד קטן עושים בצורה חכמה

 
כשמעוניינים לעצב משרד קטן יש לקחת בחשבון כבר בשלב התכנון פרמטרים רבים. לעיצוב משרד וחלל עבודה תהייה השפעה מכרעת על התדמית של העסק, על המיתוג שלו וכפועל יוצא גם על הרווחים שלו. בימינו, משרדים הפכו לחללים שאנו מבלים בהם רב זמן מאחר ושעות העבודה התארכו ולכן חשוב להעניק לחלל פרשנות אווירית ורעננה שמזכירה קצת בית.

קלין כל הינה חברת ניקיון בהרצליה והסביבה עם שנים רבות של ניסיון בניקוי משרדים. לכן אנו מבינים את החשיבות של ארגון וסידור המשרד, אשר יכול לתרום רבות לאיכות הניקיון. אין ספק שמשרד מסודר, אשר לכל דבר בו יש מקום, מקל על עבודת הניקיון שלנו. הכנו לכם רשימה של 10 טיפים שיכולים לעזור לכם בעיצוב המשרד ובכך גם להקל על הניקיון שלו.
 
עיצוב משרד קטן - 10 טיפים לעיצוב משרד קטן

עיצוב המשרד - 10 רעיונות וטיפים לניצול מקסימלי של חללים קטנים

 
עוד טרם מתחילים לעצב משרד יש להבין את הקונספט העיצובי, לרבות כשמדובר בחלל יוקרתי, לעיתים יהיה גם כדאי להיעזר באיש מקצוע שמכיר את התחום העיצוב ויודע כיצד למקסם את החלל בצורה היעילה ביותר ולספק לו נופך יוקרתי. אז איך מעצבים משרד קטן? ואיך מצליחים להכניס בו נמרצות וחיות? להלן כמה טיפים לסידור וארגון משרד קטן, רעיונות שתוכלו לעשות לבד ושיקנו אווירה נעימה ויחסכו בהרבה מקום.

  • היפטרו מכל הניירת
תחשבו לרגע האם אתם באמת צריכים את כל הנייר והקלסרים שיש לכם במשרד הקטן. מה שלא - פשוט תאחסנו בניירת שהיא לא רלוונטית ושימו בחלל נפרד או תזרקו. לפתע תרגישו כיצד החלל מתחיל להצטמק לכם ונעשה הרבה יותר צלול ונעים.

  • עצבו את המשרד באביזרי אחסון קטנים ומדפים לגובה
בעיצוב משרד קטן כדאי למקסם את החלל באמצעות אביזרי אחסון כמו מגרות או מדפים. בניה של מדפים לגובה יהווה מענה מושלם.

  • שימוש בגוונים בהירים
גוונים בהירים כמו לבן, שמנת או אפור בהיר יספקו הרבה אור, תחושה צעירה לחלל וגם יגדילו אותו. כמו כן, שמירה על גוון בהיר יתאים לסגנון העיצוב המודרני שהוא בעיקרו עיצוב מינימליסטי בעל קו אחיד ונקי.

  • עיצוב תאורה בצורה חכמה במשרד
בעיצוב משרד קטן לתאורה יש השפעה גדולה על החלל וכדאי שהיא תהייה גם פרקטית ויעילה ומאידך תהווה אלמנט עיצובי משלים. במשרדים קטנים נכון יהיה להתקין גופי תאורה שמותאמים לגודל החלל כמו נורות לד בגוון חם שטמונות בתקרה, בתוך נישה או על קיר צדדי.

  • פרקט תורם לעיצוב ונראות החלל
שטיחונים בעיצוב משרד קטן יכולים ליצור תחושת מחנק, לעומת זאת פרקט מרשים יספק אווירה ביתית וחמימה וגם יסייע בהפחתה של ההד בחלל.

  • עיצוב טכנולוגי
בעידן של היום ניתן להיפטר מכל החוטים והכבלים של המדפסת, העכבר והמקלדת ולמצוא תחליפים אלחוטיים שישמרו על חלל מסודר בעין.

  • הקיר כמקור אחסון
קיר ארוך יכול להיות אידיאלי עבור משטח עבודה נוח ועיצובי. אפשר לנצל את האורך של הקיר למקור עבודה עליון שתחתיו יש מגרות שמאפשרות אחסון קל ונגיש.

  • עברו למחשב נייד
מחשב נייח מספק מראה מגושם ומסיבי לעומת מחשב נייד שנחשב למענה אידיאלי לחלל קטן.

  • ניצול טוב של החלל
כדאי לנצל כל חלל במידת הצורך, גם נישה קטנה שנדמה כי אין לה שימוש, אפשר לנצל אותה למקור אחסון או כיסא ישיבה מרופד ומקורי.

  • להקפיד על הפרטים הקטנים
בעיצוב משרד קטן חשוב לא להוריד מחשיבותם של הפריטים הקטנים כמו תמי 4 או מכונת הקפה, וילונות או עציצים ויתר האביזרים הדקורטיביים אך עם זאת, מוטב לא להעמיס ולבחור בהקפדה את הפריטים.
 
עיצוב משרד קטן - 10 טיפים

עיצוב החלל במשרד משפיע על נקיונו

 
כעת כשאימצתם כמה מהטיפים הנ"ל תיווכחו לגלות שיותר קל גם לנקות את החלל ולסדר אותו כשהוא פחות עמוס. יחד עם זאת, חברת ניקיון מנוסה שמכירה את התחום ורגישה בכל מה שנוגע לחללי המשרד והאביזרים שהוא מכיל בתוכו, תדע לנקות את החלל שלכם ולתחזק אותו בצורה הטובה ביותר.
 
bottom of page