top of page
image.jpg

פוליש לרצפות | פוליש לרצפה | כל מה שצריך לדעת

 
פוליש לרצפות הינו תהליך אשר בסופו נותרת הרצפה נקייה ובעלת ברק. שירותי פוליש מאפשרים דחייה גדולה יותר של נוזלים או לכלוך הנשפך על הרצפה, מה שמקבל בהרבה על איתור הלכלוך וניקויו במהירות ובקלות רבה.

פוליש לרצפה הינו תהליך המבוצע רק על ידי חברת ניקיון משרדים או פוליש מקצועית. כמעט ואין דרך לבצע פוליש באופן עצמאי, מאחר והעבודה כוללת שימוש במכשירים חשמליים, כמו גם במריחה של שכבת הגנה והברקה על הרצפות עצמן, תהליכים אשר נבצר מרובנו לעשות בשל חוסר ציוד, או חוסר בזמן. לכן, במידה ואנו רוצים שמשרדנו יעבור פוליש, חשוב מאוד שנדע לבחור בחברה מקצועית המציעה שירותי פוליש מגוונים אשר יענו על כל צרכינו. קיימים סוגים שונים של פוליש לרצפה.
 

חברת קלין מבצעת שירותי פוליש באיכות חסרת תקדים

 
חברת קלין כל הינה חברת ניקיון ביתי כמו גם תעשייתי, אשר חרטה על דגלה אספקה של כל שירותי הניקיון והתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר, כולל שירותי פוליש באיכות חסרת תחרות!
 
או
 
או התקשרו עכשיו
 
פוליש לרצפות

מהם השלבים העיקריים בעת ביצוע פוליש לרצפה

 
חברות שונות המספקות שירותי פוליש לרצפות נבדלות זו מזו בצורה דרסטית באיכות העבודה. איכות הפוליש תלויה במכשור בו נעשה שימוש, ובמיומנותם של עובדי החברה המבצעת. מעבר למיומנות ולציוד, קיימים סוגי שונים של פוליש המוצעים ללקוחות בארץ, ועובדי חברה איכותית ידעו לסייע ולהמליץ על הסוג המתאים ביותר לרצפת ביתכם, תוך שימת דגש על סוג אריחי הרצפה והצגת יתרונותיו של כל סוג פוליש לשימוש ביתי. באופן כללי, ניתן לחלק את הפוליש לרצפות למספר סוגים ומינים עיקריים, כאשר כמובן שחלים בהם שינויים מינוריים לפי סוג הפוליש המבוקש, או המכשור המסייע.

השלבים המרכזיים בפוליש לרצפות כוללים:


  • ניקוי הרצפה: השלב המקדים לעבודות פוליש לרצפות הינו ניקוי מושלם של הרצפה. על הניקוי להתבצע בצורה יסודית במיוחד, תוך קרצוף הרצפה בעזרת מטאטא או אביזר אחר שיבטיח הסרה מלאה של כל המזהמים מבין סדקי האבן הקטנים ביותר.
  • הברקה: פעולת ההברקה מתבצעת באמצעות מכשור מתקדם, העושה שימוש במנוע חשמלי. מכשיר ההברקה מחובר לגלגלת העשויה מספוג או מחומר אחר, ומסתובבת במהירות גבוהה במיוחד. בעת הצמדת הגלגלת לרצפה, היא מתחילה להבריק את האבן ולשפשף אותה עד שהיא מקבלת ברק. לעיתים במידת הצורך, ולפי סוג האבן או האריחים ניתן לעשות גם שימוש בגלגלת מחומר קשיח יותר, אשר מבצעת שחיקה מינורית של חלקה העליון של האבן על מנת להחליקה.
  • מריחת שכבת פוליש: השלב האחרון כולל מריחה של שכבת פוליש, חומר האחראי על שימוש האפקט, ומידוד הרצפות מפני פגעי הסביבה.
 

סוגי פוליש לרצפה

 

פוליש קריסטלי - שיטת הפוליש הטובה והעמידה ביותר הקיימת כיום

 
במידה והנכם רוצים להשיג את רמת הפוליש הטובה ביותר, לתת למשרדכם מראה יוקרתי ולחדש את מראה המרצפות, פוליש קריסטלי הוא הפוליש עבורכם. פוליש קריסטלי מעניק מראה מבריק ייחודי, אשר הקנה לו את שמו, וכן מחזיק מעמד לאורך זמן רב הרבה יותר מכל שיטת פוליש אחרת.

לביצוע פוליש קריסטלי ארבעה שלבים עיקריים:  • ניקוי המרצפות.
  • מריחת חומר יסוד.
  • מריחת חומר הברקה.
  • מריחת חומר לשימור הברק.

חשוב לבצע את השלבים כראוי בכדי לקבל את התוצאה הרצויה, ולכן כדאי להיעזר בחברה המתמחה בתחום כגון חברת קלין כל- ניקוי משרדים. ניתן לפנות לנציגי החברה לבירור פרטים נוספים.
 
346

פוליש ווקס

 

כל מה שחשוב לדעת על פוליש ווקס מקצועי

 
יותר ויותר מקומות כיום מבינים את החשיבות בטיפול של פוליש ווקס שנעשה דרך חברת ניקיון מקצועי. הרעיון מאחורי הטיפולים הללו הוא פשוט למדי. השכבה המיוחדת של הווקס, גם מאפשרת הברקה של הרצפה, וגם מונעת מלכלוך לחזור ולדבוק ברצפה. הדבר עוזר לכם למנעו את השחיקה של הריצוף, מאפשר לכם לשמור בצורה הרבה יותר פשוטה על הניקיון של הרצפה, ובאופן כללי הדבר מספק חזות יוקרתית הרבה יותר לריצוף. כיום יש לא מעט גורמים אשר נהנים מאד מהטיפולים הללו. בין אם מדובר על בנייני משרדים, בנייני מגורים, בתי ספר, מרכזים מסחריים, מוזיאונים, ועוד מבני ציבור נוספים. השאלה היא כמובן - כיצד כדאי לבצע את הטיפולים הללו? טלפון אחד לחברת קלין כל למספר 073-7600079 ואתם יכולים בתוך זמן קצר ליהנות מרצפה יוקרתית, מבריקה ונקיה לגמרי, עם הטיפולי הפוליש ווק המצוינים שאנחנו נוכל לספק לכם.
 

פוליש לרצפה - כל מה שצריך לדעת זה: קלין-כל!

 
זקוקים לחברת ניקיון משרדים המתמחה בפוליש לרצפה?
קלין כל מתמחים בניקיון משרדים ביום ובערב ויכולים להרכיב עבורכם את תמהיל הניקיון המותאם עבורכם.
התקשרו עוד היום להצעת מחיר!
 
msgtop
bottom of page